Burram Halı Yıkama Ankara Eryaman

Mayıs 25, 2017 Ankara Nakliyat

0 Comments

Ankara Eryaman Ve Sincan Halı Yıkama

Halı Yıkama Hizmeti:

            Firmamız halı yıkama hizmeti üzerine kurulmuş bir firma olduğu için titizlikle ve uzmanlıkla halı yıkama işlemini gerçekleştirir. Yıkama için teslim edilen halılar zarar görmez ve yıkamadan önce belirli kategorilere ayrılırlar. Bu ayrım sayesinde halılar türüne, cinsine göre sınıflandırılır. Böylece yıkama sonucu halılarda herhangi bir aşınma, bozulma, yıpranma gibi durumlar meydana gelmez.

 Eryaman Halı Yıkama Hizmeti:

            Firmamız Ankara ili bünyesinde hizmet vermektedir. Ankara Eryaman halı yıkama hizmeti düşünen kişiler firmamızın yıkama hizmetinden rahatlıkla yararlanabilirler. Firmamızla irtibata geçen kişilerin halıları belirttikleri gün ve saat aralıkları arasında ekibimiz tarafından müşterinin adresinden alınmaktadır. Halıların alındığına dair ve teslim edileceği zamana dair bilgileri ve istenen yıkama işlemini içeren form düzenlenip müşteriye verilmektedir. Daha sonra müşteriden alınan halılar yıkama ve temizleme işlemine göre ayrılır ve yıkama işlemi gerçekleştirilir. Halı yıkama işleminden sonra halılar kurutulur ve paketlenir. Daha sonra da müşteriyle irtibata geçilir ve belirlenen gün ve saat aralıklarında halılar temizlenmiş bir şekilde ekip tarafından adrese teslim edilir.

 Sincan Halı Yıkama Hizmeti:

            Ankara Sincan halı yıkama hizmeti düşünen kişiler de firmamızla irtibata geçebilirler. Firmamızla görüşme yapan müşterinin aynı şekilde yıkama işlemi yaptıracağı halı ya da halıları ekip tarafından müşteri adresinden yani kapısının önünden alınır. Müşteriye yıkama ve teslim bilgilerini içeren form düzenlenip teslim edilir. Daha sonra yıkama için firmaya getirilen halılar sınıflandırılır ve yıkama işlemi gerçekleştirilir.

            Yıkama işlemi profesyonel bir ekip tarafından ve kaliteli makineler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Yani halıların yıkama işlemi sırasında herhangi bir hasar görmemesi için gereken özen ve dikkat gösterilmektedir. Firmamız bu konuda işinde uzman bir firma olduğundan halıların yıkama, kurutulma, teslim aşamalarında daima gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Firma çalışanları da eğitimli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede bilgi ve deneyim açısından çalışanlarla bir sıkıntı yaşanması söz konusu değildir.

            Halılar yıkanıp kurutulduktan sonra paketlenip anlaşılan gün ve saat diliminde müşterinin evine yani kapısına kadar getirilir ve müşteriye teslim edilir. Müşteri de halılarını teslim aldıktan sonra halıları getiren servis elemanlarına ücret ödemesini yapar. Müşterinin ayrıca ücret ödemeden önce teslim aldığı halıları kontrol etme imkânı vardır. Bu şekilde memnun kalmadığı bir husus olduğu takdirde firmamızı arayarak firmamızla iletişime geçme ve halıları geri yollama imkânı mevcuttur. Müşteri memnuniyeti, kalite ve uzmanlık açısından firmamız güvenilir bir firma olup müşterilerinin memnuniyeti için en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen ve bu doğrultuda hizmet veren bir firmadır.

  

Yorum Yap

  • Burram Halı Yıkama Ankara Eryaman

    by on Mayıs 25, 2017 - 0 Comments

    Ankara Eryaman Ve Sincan Halı Yıkama Halı Yıkama Hizmeti:             Firmamız halı yıkama hizmeti üzerine kurulmuş bir firma olduğu için titizlikle ve uzmanlıkla halı yıkama işlemini gerçekleştirir. Yıkama için teslim edilen halılar zarar görmez ve yıkamadan önce belirli kategorilere ayrılırlar. Bu ayrım sayesinde halılar türüne, cinsine göre sınıflandırılır. Böylece yıkama sonucu halılarda herhangi bir aşınma, […]

 

Ankara Evden Eve Nakliyat

** Ankara Nakliyat | Nakliyat Ankara | Evden Eve Nakliyat **