Firma Ekle

http://www.nakliyatankara.com

Kurmuş Olduğumuz Evden Eve Nakliyat Platformunda İşletmenizi Tanıtmak İstiyorsanız Bizlere İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Ulaşabilirsiniz. Reklam Türlerini Kullanarak Firmanızın Ön Planda Tutulmasını İstiyorsanız Sizler İçin Oluşturduğumuz Reklam Kampanya Türlerini İnceleyebilirsiniz.

Gold Reklam Alanı !!!

Gold Reklam Alanı Web Sitemizin En Kaliteli Reklam Türüdür. 900*250 Boyutlarında En Büyük ve Sitenin En Üst Kısmındaki Reklam Türüdür. Firma Başlığı Sabit Kalacak Şekilde Dönüşümlü Olarak Ziyaretçi Çekilir.

Bronz Reklam Alanı !!!

Bronz Reklam Alanı Sitemizde Gold Reklam Alanının Altında Kibar ve Gösterişli Olarak Yayınlanan Reklamlardır. 450*125 Boyutlarında Sürekli Olarak Yer Değiştiren Yani Randomize Olacak Şekilde Ziyaretçi Elde Edilir.

Ücretsiz Reklam !!

Ücretsiz Reklam Sadece Web Sitemizde Bulunan Bölgelerden Kendi Bölgenizde Kategorisel Olarak Yayınlanan Reklam Türüdür. Ziyaretçi İstatistiği Diğer Reklam Alanlarına Göre Oldukça Düşüktür.

** Bilgilendirme **

Hangi Reklam Türünü Kullanırsanız Kullanın Firmanız Bütün İşletme Bilgileri İle Ücretsiz Reklam Alanına Eklenir. Her Ay Düzenli Olarak Firmanız Hakkında Bizler Tarafından Onaylanan Olumlu ve Spam İçermeyen Yorumlar Firmanızın İçeriğindeki Alt Kısıma Eklenir.

Ücretler:

Gold Reklam : 300 TL/Aylık

Bronz Reklam : 200 TL/Aylık

eryaman escort