Dikmen Nakliyatcılar

Firma Yayınlanma

  • Listed: Mart 11, 2017 7:51 pm

Firma Bilgileri

7/24 Müşteri Hizmetlerinden Bize Ulaşın Nakliyat Sorununuzu Çözelim

            7/24 çalışan firmamız, nakliyat sorununun çözülmesi için, en iyi elemanları ve en iyi araçları temin etmektedir. Günün her saatinde haftanın her gününde ve senenin her ayında hizmete daima hazır olan elemanlarımız, gün ve saat ayırımı yapmadan, özverili ile nakliyat hizmeti vermektedir.

 GÜNÜN HER SAATİNDE HER DAKİKA NAKLİYAT HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

            Günün her saatinde, bir yerlerde sürekli nakliyat araçlarımız görev halindedir. Başarılı nakliyat hizmetinin yeni adı olan Dikmen nakliyat, parça taşıma hizmetiyle, ekonomik tarifeler sunmaktadır. Taşıma hizmetinde kamyon ve tır araçlarında kalan boşlukların başka eşyalarla doldurulmasıyla gerçekleşen taşıma parça taşımadır. Ayrıca parsiyel taşıma hizmetinde, belli bir adres güzergâhı üzerindeki farklı adreslere eşya bırakma hizmetidir. Kargoya verilecek eşyalar, ambara verilecek eşyalar ve diğer şehir içi nakliyat hizmetleri, günün her saatinde gerçekleşmektedir.

 EV TAŞIMAK UZMANLIK İSTER

            Eski yöntem ev taşıma işlemlerini hatırladığımız zaman, ne çok eziyet çekmişiz, diyoruz. Bütün taşıma işlemlerinde insan gücü kullanıldığı için, paketleme işlemlerinin çok ciddiye alınmadığı için, büyük aksaklıklar meydana gelmekteydi. Özellikle eşyaların kırılması ve deforme olması, büyük sorunları beraberinde getirmekteydi. Bu büyük sorunların aşılması için nakliyat Dikmen kategorisinde, en iyi çözümler meydana getirilmektedir. Ev taşımada ön çalışma çok önemlidir. Ön çalışmada, eşya için uygun araç, sigortalama, asansörün yerini tespiti, paketleme ve eleman sayısı gibi işlemler belirlenir. Bu çalışma ile taşıma işlemi çok daha kolay bir hale gelmektedir.

            Paket yapma işinin uzmanı olan işçilerimiz, Dikmen evden eve nakliyat hizmetinde, sağlam paketler yapmaktadır. İçi köpüklü paketlerle, hassas eşyalar paketlenmektedir. Kaba eşyaların paketlenmesinde özel yöntemler ve malzemeler kullanılmaktadır. Özel yöntem ve malzemelerle kaplanan eşyalar, çizilme riski ile karşılaşmamaktadır. Asansörün itina ile kurulması ile birlikte, ağır eşyalar önce indirilir. Daha sonra ise, hassas eşyaların kolileri indirilir ve özellikle yerleştirme gerçekleştirilir. Bu işlemin gerçekleşmesi ile birlikte, kapalı kasa araca yükleme işi biter.

            Asansör yeni adrese kurulur ve aynı titizlikle eşyalar, yeni adrese indirilmeye başlar. Ev içerisinde özel bayan elemanlarla serme işlemlerini de yaptırabilirsiniz. Ev taşımada uzman çözüm yöntemi gerçekleşmiş olmaktadır.

http://www.nakliyatankara.com/firma-kategori/dikmen-nakliyat

Listing ID: 60558c454d42a0d2

  

Sorun Gider

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap

 

Ankara Evden Eve Nakliyat

** Ankara Nakliyat | Nakliyat Ankara | Evden Eve Nakliyat **