Mamak Evden Eve Taşıma

Firma Yayınlanma

  • Listed: Mart 17, 2017 1:48 pm

Firma Bilgileri

Ekonomik Ve Kaliteli Nakliye Seçenekleri

            Ticaret dünyasında, nakliye masrafı, her zaman için maliyet hesaplarının içerisindedir. Bu nedenle, bütün dünyada, nakliye masraflarının düşürülmesi için çaba sarf edilmektedir. Buradaki amaç, ‘kar’ oranını artırmaktır. Firmamız, nakliye bazında, sizi en kısa zamanda kara geçirebilmektedir. Ekonomik ve pratik nakliye hizmetiyle, kısa zamanda Mamak nakliyat kara geçmenizi sağlayacaktır.

 EKONOMİK VE PRATİK ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

            Nakliye hizmetinde, pratik çözümler yanında ekonomik olması çok önemlidir. Parça taşıma hizmeti, parsiyel taşıma hizmeti ve kargo nakliyat gibi birçok sektörde hizmet veren nakliye firması, nakliyat Mamak kategorisinde, kısa zamanda teslimat yapabilmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyatta, uzman personel ve son model araçları kullanan firmamız, hızlı ve etkili çözüm ortağınız olarak karşınıza çıkmaktadır.

 EVDEN EVE, PARÇA, PARSİYEL, AMBAR VE KARGO NAKLİYATTA MÜKEMMEL ÇÖZÜM

            Parça nakliyat, belli bir adrese, yük alarak giden bir aracın, boş kalan kısımlarına ek yük alma işlemidir. Bu hizmette, masraf bölündüğü için, tek başına araç kiralamaktan daha ekonomik olacaktır. Parsiyel taşıma ise, belli bir yol üzerinde, değişik adreslere parça eşya bırakma işlemidir. Bu sistem de çok rağbet görmektedir. Kargo ve ambar nakliyat ise, kargoya ve ambara bırakacağınız eşyaların taşınmasıdır. Bu hizmette özel paketleme yapılmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetinde ise, hemen hemen bütün sektörün taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

            Günümüzde sektörü haline gelen ve gittikçe daha pratikleşen evden eve nakliyat hizmetinde ise, profesyonel çözümler sunulmaktadır. Şirket çalışanlarımız, evinizdeki eşyalara göre aracı, asansörün yerini, eşyaların nasıl paketlenmesi gerektiğini ve ücret konusunu belirlemek için eleman gönderir. Bu elemanla anlaştığınız zaman, eşyaların fotoğrafını çekerek, isteğe bağlı sigortalama hizmetinden faydalanabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, Mamak evden eve nakliyat hizmetinde mükemmel çözümler sunan firmamız, asansörden indirilmek üzere, eşyalarınızı özel paket elemanlarımızla paket yaparlar. Hassa eşyalarınız için özel paketleme hizmeti gerçekleştirilir. Diğer eşyalarınız için de, çizilmeleri veya deforme olmamaları için özel olarak paketlenmektedir.

            Asansör, uygun pencerenin altına kurulur ve yanına kapalı kasa araç yanaştırılır. Öncelikle, mobilya ve kaba eşyalar tek tek indirilir. Bu eşyaların üzerine hassas eşyaların kolileri itina ile yerleştirilir. Son model kapalı kasa araçlarımızı, yılların tecrübesine sahip, src ve psikoteknik belgeli şoförlerimiz kullanmaktadır. Yolda kalma durumlarında, yol yardımı en kısa zamanda yetişmektedir. Ayrıca, yeni araç gerektiğinde, anında yeni araç yola çıkmaktadır.

http://www.nakliyatankara.com/firma-kategori/mamak-nakliyat

Listing ID: 59558cbe85767884

  

Sorun Gider

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap

 

Ankara Evden Eve Nakliyat

** Ankara Nakliyat | Nakliyat Ankara | Evden Eve Nakliyat **